Tüm saygıdeğer müşterilerimize duyurulur !

Happiness İstanbul markası olarak tek satış kanalımız Trendyol satış portalıdır. Bu mecranın dışında www.happinessistanbul.com, Facebook sayfası, Instagram sayfalarımız sadece tanıtım amaçlıdır.

Son günlerde www.happinessist.com isimli web sayfası ve instagram sayfası üzerinden bu şekilde satışlar yapıldığı ve bu sayfadan alışveriş yapan kişilerin mağdur edildiği, teslimatların yapılmadığı yada siparişle ilgisi ve benzerliği olmayan kalitesiz ürünlerin müşterilere gönderildiği bilgisine ulaşılmıştır.

Bu sebeple yaptığınız alışverişin ödemesinin aracısı olan kuruluşa (Kredi kartı ekstrenizde adı geçen kuruluş) veya bankanıza harcama itirazında bulunmanızı ve sonuç almamanız durumunda tüketici hakları hakem heyetine başvurmanızı tavsiye edebiliriz. Şayet söz konusu firmanın ürünleri teslim etmemesi sebebiyle birçok mağdurun bulunduğu yönünde bilginiz mevcut ise, bir mağdur olarak dolandırıcılık iddiasıyla savcılıklara suç duyurusunda bulunabileceğiniz bilgisini de ayrıca paylaşmak isteriz.

Benzer isimlerle kurulan web sayfaları, sosyal medya sayfaları ve bunun gibi satış kanallarının markamızla bir ilişkisi bulunmamaktadır. Kurumsal sorumluluk gereği siz değerli müşterilerimizi bu konuda uyarmayı görev bilir, benzer marka isimleri üzerinden tüketicileri yanıltarak satış yapan firmalar hakkında yasal girişimlerde bulunacağımız bilgisini siz değerli tüketicilerle saygıyla paylaşırız.

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız