TELEFON: 05358704484

150 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA TAKSİT İMKANI KAPIDA ÖDEME

Biz Kimiz


E-ticaret sektöründeki faaliyetlerine 2009'da başlayan Happiness İstanbul, aynı dönemde Trendyol.com ile işbirliği yaptı. Modanın en yeni trendlerini, aynı anda koleksiyonlarında satışa sunan Happiness İstanbul, uygun fiyat politikasıyla da alışverişi kadınlar için daha cazip ve kolay hale getirdi. 

Her hafta Salı günü, yeni ürünlerle Trendyol.com da koleksiyonlarını  satışa sunan Happiness İstanbul, "hızlı sokak modası" markası. Müşterisini çok iyi tanıyor. Ürünlerini, hayatın ve anın, gerçekliğin ve ihtiyaçların yönüne göre kombinleyerek ilham veriyor. Kadınlar için, güzel ve güncel görünmeyi kolay, şık ve ekonomik hale getiriyor. En büyük farkı, müşterisi ile kurduğu empati ve güven bağı... 

Küçük bir girişimden, kurumsal ve müşteri memnuniyeti odaklı, zemini sağlam bir büyüme modeli kuran Happiness İstanbul, bugün Trendyol.com'un kendi kategorisindeki ilk 3 büyük markasından biri olarak faaliyetlerine devam ediyor. Her hafta yeni ürünlerle müşterilerinin değişen alışveriş ihtiyaçlarını hızlı görüyor ve karşılıyor. 

Şimdi ise kendi online alışveriş sitesi happinessistanbul.com'da,  müşterisi ile 7 gün 24 saat alışverişte buluşuyor.

Happiness İstanbul'dan, koşulsuz iade hakkınızla, keyifle güvenle alışveriş yapabilirsiniz.   

  İyi dileklerimizle, 

Happiness İstanbul

 

 Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git