TELEFON: 05358704484

150 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA TAKSİT İMKANI KAPIDA ÖDEME

Kargo ve Teslimat


Sipariş ve Teslimat Şartları

happinessistanbul.com adresinden verdiğiniz siparişlerin teslimat süreci, verilen siparişlerin takibi, kargo ücreti ve diğer sipariş bilgileri hakkındaki bir çok konuyu bu sayfada bulabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar? 

Kargo gönderileri Türkiye'nin her iline ARAS Kargo  ile gönderilmektedir. Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA ibaresi olmadığı durumlarda, kargo ücreti havale ve kredi kartı ile ödemede 8 TL,  kapıda ödemede ise 13 TL’dir. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavadır. Yurtdışı siparişlerde bu promosyon geçerli değildir. 

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek? 

Aksi belirtilmedikçe,  siparişiniz,  saat 17.00 e kadar olan teslimat programına yetişmesi durumunda aynı gün kargoya verilir. Yetişmeyen siparişler ertesi günün programına alınır. 

Siparişimi nasıl takip edebilirim? 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünü takip edebilmek için happinessistanbul.com sayfasında üye girişinizi yaptıktan sonra hesabım bölümündeki siparişlerim kısmına giriş yaparak takip etmek istediğiniz siparişi seçebilirsiniz. Bu bölümde yer alan kargo takip numarasını tıkladığınızda otomatik olarak siparişinizin o anda nerede olduğunu gösteren sayfaya yönlendirilirsiniz.

Siparişiniz hazırlanıyor;  ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir.

Ürününüz kargoya verildi; ifadesi ürününüzün paketlemesinin yapılıp kargo firmasına teslim edildiğini gösterir. Kargo takip numaranıza tıklayıp kargo firmasının nerede olduğunu görebilirsiniz demektir.

Siparişiniz iptal edildi veya Para iadesi kredi kartınıza yapıldı; ifadesi sizin isteğiniz üzerine verdiğiniz siparişi iptal edip ödediğiniz tutarın kredi kartınıza iade edildiğini göstermektedir.

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak? 

Anlaşmalı kargo firmaları teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir “Ziyaret Notu” bırakmaktadır. Bu durumda siparişiniz, son bir kez olmak üzere tekrar adresinize getirilecektir. Teslim edilemedi notu aldığınız zaman kargo firmasını arayıp tekrar gelecekleri zaman konusunda kargo yetkililerine bilgi verebilirseniz, ürününüzün doğru zamanda size gelmesini sağlayabilirsiniz. 2. kez geldiklerinde de teslim edecek birilerini bulamazlarsa siparişiniz happinessistanbul.com adresine iade edilmektedir.

happinessistanbul.com sitesinden verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim etmektedir.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim? 

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi, pasaport, ehliyet vb. resmi bir belge isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi, pasaport, ehliyet vb. belgesinin bulunması gerekmektedir.

Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa iletişim adresimize sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. 0535 870 44 84 numaralı WhatsApp hattımızdan da bize mesajla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz müşteri servisimiz olan siparis@happinessistanbul.com adresine durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede bu konuda cevap verilecektir.

Teslimatla ilgili önemli bilgiler

 

 

 Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git