Gömlek

Kadın ve erkek herkesin ortak zevki olan tekstil ürünü olan gömleklerin mevsimi hiç geçmez. Her sezon, günlük, gündüz ya da gece, gömlek hep zamansız bir kurtarıcı parçadır. Etek, pantolon, şort gibi alt giyim gruplarının tamamı ile harika bir ikilidir. Kadın gömlek modelleri ekoseden ketene, beyazın asaletinden boyfriend gömleğin “cool” etkisine kadar, çeşit çeşit, farklı tarzlarla bizi her gün yeni biri yapar. 

Peki en sevilen kadın gömlek modelleri dersek neleri sıralarız? Happinessistanbul.com, hem sezonun trend desenlerini, hem beyaz ve siyah gibi temel parçaları, her mevsimde mutlaka koleksiyonlarına çok sayıda seçenek ile sunuyor. En çok tercih edilen kadın gömlek modellerinin yanı sıra, iddialı ve özgün desenleri de meraklıları için bir araya getiriyor. Klasik keten gömleklerimiz, desenli ve canlı renklere sahip gömlek modellerimiz, oduncu gömlek modellerimizi gördükçe karar vermekte zorlanabilirsiniz. 

Modası geçmeyen, mevsim ayrımı olmayan nadide parçalardan biri olarak kadın kot gömlek modellerini de unutmayalım. Her sezonda, her renkte, kot gömleği, bizde bulabileceksiniz. Kot gömlek kombinlerimizle de size sürekli fikir vermeye devam edeceğiz.

Gömlek kategorisi altında, Kadın gömlek kombinlerinde de ilham alabileceğiniz çok sayıda seçenek sunuyoruz. İster klasik bir ceket içine giyilebilecek fit kesimler, ister tayt ya da kot pantolonla rahat koşuşturacağınız rahat kalıplar… Çift cepli, desenli, poplin, keten, viskon gibi geniş bir yelpazede, tüm aradıklarınız happinessistanbul.com’da.

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız