1.500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.
Verilen siparişler en geç 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.

Yeni üyeliklere özel 25 TL indirim kuponu fırsatı!                                 *İndirim kuponu üyelik tamamlandıktan sonra SMS olarak tarafınıza iletilecektir.

İleti Onam Metni

MİNAZ DANIŞMANLIK TEKSTİL SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İLETİ ONAY FORMU

Değerli Kullanıcı;

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca, telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletiler, ticari elektronik ileti olarak sayılmaktadır.

Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilirler. Öte yandan söz konusu ticari iletiler ile şirketimiz tarafından gönderilen diğer iletilerde, isim soy isim gibi kimlik, telefon numarası, mail adresi, adres gibi irtibat bilgileriniz de veri sorumlusu sıfatı ile tarafımızca işlenmektedir. Söz konusu verilerinizin işlenmesi ile tarafınıza ileti gönderilmesi faaliyetine dair 6698 Sayılı KVKK uyarınca hazırlanan ve tarafınıza sunulan aydınlatma metni ve açık rıza formlarında gerekli açıklama izah edilerek onayınız alınmıştır.

Yukarıda yer alan açıklamaları okuduğumu, anladığımı ve yeterli bir şekilde bilgilendiğimi, bu kapsamda, MİNAZ DANIŞMANLIK TEKSTİL SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ve/veya iştirakleri ile bunların alt işverenleri ve kanunen yetkili gerçek ve/veya tüzel üçüncü kişi kurum ve kuruluşlar, iş ortakları, alt işverenleri, tedarikçileri, ürün ve hizmetlerini yürütmek üzere sözleşmesel olarak hizmet aldığı ya da herhangi bir alanda işbirliği yaptığı,  yurt içinde ve/veya yurt dışında bulunan gerçek ve/veya tüzel üçüncü kişi kurum ve kuruluşlar tarafından, ilgili yasal mevzuata uygun bir şekilde, ürün ve hizmetlere ilişkin, tanıtım, reklam, promosyon, davet, organizasyon, anket, satış ve pazarlama, bilgilendirme, şikayet ve önerilere cevap verilmesi dahil her türlü elektronik iletinin gönderimi amacıyla, tarafımla, telefon, faks, kısa mesaj, e-posta, whatsapp vb. uygulamalar, sosyal mecralar, çağrı merkezi ve diğer tüm elektronik iletişim araçları vasıtasıyla iletişime geçilmesine, kendi özgür irademle, açıkça izin ve onay veriyorum.

İleti onam metninin okunup kabul edilmemesi durumunda [email protected]'a mail atarak iletişime geçebilirsiniz.