1.500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.
Verilen siparişler en geç 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.

Yeni üyeliklere özel 25 TL indirim kuponu fırsatı!                                 *İndirim kuponu üyelik tamamlandıktan sonra SMS olarak tarafınıza iletilecektir.

E-mail Aydınlatma Metni

E-mail Aydınlatma Metni

Bu e-posta gizli bilgiler içerebilir ve sadece adresteki kişiye gönderilme amacı taşımaktadır. Ticari ileti almaya onay verilmesi halinde MİNAZ DANIŞMANLIK TEKSTİL SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafınıza reklam ve güncel haberleri e-posta kanalıyla gönderebilecektir. Bu e-postanın alıcısı, kendisi tarafından sağlanan bilgi ve kişisel verilerin, MİNAZ DANIŞMANLIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından sağlanan hizmetlerin etkinliğini ve verimliliğini artırmak için yurtdışı IT hizmet sağlayıcılarına ait önde gelen yeni teknolojilere sahip sunucularda saklanabileceğini kabul etmektedir. Kişisel verilerin işlenme ve aktarım amaçları ile kişisel veri toplama yöntem ve hukuki sebepleri hakkında bilgi edinmek üzere [www.happinessistanbul.com] linkinden Kişisel Verilerin Korunması Bilgilendirme Metnine, Aydınlatma Metnine ulaşabilirsiniz.

***

This e-mail may contain confidential information and is intended only for the person to whom it is addressed. In case of consent to receive commercial messages, MİNAZ DANIŞMANLIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKET İwill be able to send you advertisements and current news via e-mail.The recipient of this message agrees that information and personal data provided by him/her may be stored on leading-edge decentralized servers belonging to external IT service providers in order to improve the efficiency and productivity of the services provided by MİNAZ DANIŞMANLIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ o learn about the purposes for processing and transfer of personal data, as well as the methods and legal grounds for collecting personal data, please visit our Personal Data Privacy Policy on [www.happinessistanbul.com].

 

 

 

 

 

Bu mesaj ve ekleri, mesajda gönderildiği belirtilen kişi/kişilere özeldir ve gizlidir. Bu mesajın muhatabı olmamanıza rağmen tarafınıza ulaşmış olması halinde mesaj içeriğinin gizliliği ve bu gizlilik yükümlülüğüne uyulması zorunluluğu tarafınız için de söz konusudur. Mesaj ve eklerinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda gönderenin ya da şirketimizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Şirketimiz mesajın ve bilgilerinin size değişikliğe uğrayarak veya geç ulaşmasından, bütünlüğünün ve gizliliğinin korunamamasından, virüs içermesinden ve bilgisayar sisteminize verebileceği herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

***

This message and attachments are confidential and intended solely for the individual(s) stated in this message. If you received this message although you are not the addressee, you are responsible to keep the message confidential. The sender has no responsibility for the accuracy or correctness of the information in the message and its attachments. Our company shall have no liability for any changes or late receiving, loss of integrity and confidentiality, viruses and any damages caused in anyway to your computer system.