1.500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.
Verilen siparişler en geç 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.

Yeni üyeliklere özel 25 TL indirim kuponu fırsatı!                                 *İndirim kuponu üyelik tamamlandıktan sonra SMS olarak tarafınıza iletilecektir.

Yurt Dışı Veri Aktarımı Açık Rıza Metni

MİNAZ DANIŞMANLIK TEKSTİL SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ YURTDIŞI VERİ AKTARIMI AÇIK RIZA ONAM METNİ

 

Minaz Danışmanlık Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, bu metinde MİNAZ DANIŞMANLIK olarak anılacaktır.

MİNAZ DANIŞMANLIK adına internet sitesi aracılığıyla satış yapmak amacıyla ad, soyad, adres, iletişim bilgisi olmak üzere kişisel verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, sadece aydınlatma metninde açıklandığı çerçevede; işlenecek, kaydedilecek, saklanacak, güncellenecek ve sunucusu yurt dışında olan 3. kişilerle paylaşılarak yurtdışına aktarım yapılabileceğini açık rıza onayım ile kabul ediyorum.

Konuya dair tarafıma sunulan Aydınlatma metnindeki açıklamaları okudum, anladım ve kabul ediyorum. Kişisel verilerimin MİNAZ DANIŞMANLIK tarafından internet sitesi aracılığıyla para transferi yapmak ve ürün satın almak amacıyla ad, soyad, adres, iletişim, banka hesap bilgisinin MİNAZ DANIŞMANLIK tarafından gerekmesi halinde iş ortaklarına, kamu kurumları ve hizmet sağlayıcısı aracılarla paylaşmasını ve 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Md. 9 uyarınca verilerin yurtdışına aktarılmasına, işlenmesine ve aktarılmasına ilişkin açık rıza veriyorum.