1.000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava.
Verilen siparişler 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Yeni üyeliklere özel 20 TL indirim kuponu fırsatı!                                                           *İndirim kuponu üyelik tamamlandıktan sonra SMS olarak tarafınıza iletilecektir.

Sipariş Takibi

Siparişinizi "Hesabım" sayfasındaki “Siparişlerim” bölümünden görebilir, ürünlerinizin durumunu sipariş durumundan takip edebilirsiniz.

Adrese Teslim Siparişler:

Siparişiniz başarılı şekilde oluşturulduğu zaman otomatik olarak “Teyit bekleniyor” durumuna geçecektir. Bu durumda olan siparişinizi site üzerinden iptal edebilirsiniz.

Siparişinizin toplamasının başlaması ile “Ürün Hazırlanıyor” aşamasına geçecektir. Bu aşamadaki siparişinizin toplanması, paketlenmesi ve faturalandırılması yapılacaktır. Bu aşamadaki iptal taleplerinizi satıs.destek@happinessistanbul adresine göndereceğiniz mail ile yapabilirsiniz.

Siparişinizin kargo şirketine teslimatı ile birlikte sipariş durumunuz “Kargoya verildi” olarak değişecektir. Bu aşamadaki siparişinizin kargo durumunu size gönderilecek olan gönderi takip koduyla, kargo web sitesi takip ekranından öğrenebilirsiniz. 

Siparişiniz kargo şirketi tarafından teslim edildikten sonra siparişinizin statüsü “Teslim Edildi” olarak değişecektir.